KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14765240
nr 1476 5240
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på pannå, 19x12 cm respektive 12x19 cm, yttermått inklusive ram: 25x18 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:08:44
19/6 15:53:53
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann